Nevrada Özel Eğitim Kursu, fizik öğretmeni Hakan Kuzu öncülüğünde kurulurken eğitimde birçok deneyimleri olan Tuncer Turus ve Serkan Karabulut ortaklığında kurulan bir eğitim kurumudur.

Elazığ’ın en kaliteli eğitmen kadrosu ile sadece eğitimi düşünen Nevrada Özel Eğitim Kursu, eğitimin yanında öğrenciyi her anlamda yetiştirerek Elazığ’ın geleceğini inşa etmenin mutluğu yaşıyor.

Nevrada Özel Eğitim Kursu vizyon olarak sürekli eğitim kalitesini artırmak ve Türkiye’de ilk 100’e 3 öğrencisini, ilk 1000’e ise 100 öğrencisini yerleştirmeyi amaç edinmiştir.

İşinde uzman 30 kişilik eğitim kadrosu ile vizyon belirlediği hedeflerine emin adımlarla yürüyen Nevrada Özel Eğitim Kursu, misyon olarak da eğitim kalitesini sürekli geliştirerek Elazığ’da eğitimde kalitenin adresi olamaya devam etmeyi amaç edinmiştir.

Elazığ’ın en seçkin ve profesyonel kadrosuyla yola çıkan kursumuz lise ve mezun öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlamak amacıyla YGS-LYS hazırlık dersleri vermektedir.

Nevrada Limit Özel Öğretim Kursu olarak 600 saat ders ve sayısal ve eşit ağırlık mezun gruplar için ayrı katlarla etkin öğretmen kadromuzla ve özel derece gruplarıyla fark yaratmaya hazırız.

Eşit ağırlık ve sayısal öğrencilere elit bir ortamda eşit bir hizmet anlayışı ile mezun öğrencileri görüşmeye bekliyoruz. Erken konu bitirimi ve her hafta deneme sınavlarıyla hizmetinizdeyiz..