Nevrada Özel Öğretim Kursu’nda %50 İndirim Fırsatı

Elazığ’da kaliteli eğitime yeni bir soluk getiren Nevrada Özel Öğretim Kursu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Kampanya doğrultusunda 30 Kasım 2016 tarihine kadar kursa kayıt yaptıracak öğretmen çocuklarına ve Milli Eğitim Müdürlüğü personel çocuklarına yüzde 50 indirim fırsatı sunuluyor.

Nevrada Özel Öğretim Kursu, Elazığ’ın en kaliteli eğitmen kadrosu ile YGS ve LYS’ye yönelik eşit ağırlık ve sayısal alanda öğrencilere elit bir ortamda eğitim imkanı sağlıyor. Vizyon olarak sürekli eğitim kalitesini artırmayı ve Türkiye’de ilk 100’e 3 öğrencisini, ilk 1000’e ise 100 öğrencisini yerleştirmeyi amaç edinen Nevrada Özel Öğretim Kursu, YGS ve LYS’ye hazırlanan gençlere toplam 600 saatlik kurs ve her hafta bir deneme sınavıyla yeni ufuklar açıyor.

Nevrada Özel Öğretim Kursundan yapılan açıklamada, “Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz. Eğitimde fark yaratmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en ideal eğitimi sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel başlattığımız kampanyamız, siz değerli eğitim camiamız mensuplarına armağanımızdır. Eğitim kalitesi yüksek, donanımlı bilgili nesillerle daha güzel yarınlara ulaşacağımıza inanıyoruz. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.” denildi.

Kaynak: www.sondakika23.com/Hbr-7783-Nevrada-Ozel-Ogretim-Kursundan-yuzde-50-indirim-firsati.html

Bu Yazıyı Paylaş!

Yazar Hakkında : BKB TASARIM

BKB TASARIM | Web Tasarım & Kurumsal Kimlik Çözümleri